OŚRODEK EDUKACJI I PSYCHOTERAPII "EGO"
ul. Asnyka 4 (II pietro)
85 - 074 Bydgoszcz
Kujawsko Pomorskie
Polska
Psychoterapia Bydgoszcz
Oferta
Kadra
Kontakt
Linki
Kadra

mgr Anna Stęplewska- Południak

Pedagog, certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny, psychoterapeuta szkoleniowy
PTPP i członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Absolwentka Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto” w Sopocie. Absolwentka Studium Pracy z Grupą, Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych, Studium Pomocy Psychologicznej  i licznych seminariów  psychoanalitycznych. Uczestniczka grupy superwizyjno – szkoleniowej z zakresu psychoterapii osób dorosłych i dzieci. Wiedzę poszerza w grupach superwizyjnych i stałych superwizjach indywidualnych pacjentów dorosłych, dzieci i młodzieży . Współzałożycielka Kujawsko- Pomorskiego Koła Naukowego Psychoterapii Psychoanalitycznej.

 

mgr Maria Szuster

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny i członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Absolwentka Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto” w Sopocie, Studium Pomocy Psychologicznej  i licznych seminariów  psychoanalitycznych. Uczestniczka grupy superwizyjno –szkoleniowej z zakresu psychoterapii osób dorosłych i dzieci. Licencjonowany doradca zawodowy, z uprawnieniami w zakresie stosowania i interpretowania testów predyspozycji zawodowych. Wiedzę poszerza w grupach superwizyjnych i stałych superwizjach indywidualnych pacjentów dorosłych, rodzin i dzieci. Współzałożycielka Kujawsko- Pomorskiego Koła Naukowego Psychoterapii Psychoanalitycznej.

 

mgr Beata Kaczmarek

Pedagog ,certyfikowany  psychoterapeuta psychoanalityczny, członek zwyczajny PTPP.

Absolwentka Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto” w Sopocie. Absolwentka Studium Obserwacji Niemowląt i terapii rodzin i dzieci. Uczestniczka grupy superwizyjno –szkoleniowej z zakresu psychoterapii rodzin, dzieci i młodzieży i dorosłych. Wiedzę poszerza w grupach superwizyjnych i stałych superwizjach indywidualnych dorosłych i dzieci. Współzałożycielka Kujawsko- Pomorskiego Koła Naukowego Psychoterapii Psychoanalitycznej.